Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 25, 2020

Упав дах торгового центру

Автор:

|

Червень 28, 2012

|

Рубрика:

Упав дах торгового центру

Часткове обвалення даху великого торгового центру (ТЦ) Algo Centre Mall сталося 23 червня на півночі провінції Онтаріо. Руйнування відбулося в тій частині будівлі, де розташовувалася парковка. При цьому було пошкоджено газові комунікації. Представники надзвичайних служб знеструмили споруду й евакуювали всіх відвідувачів торгового центру.

Поліція наразі не повідомляє про постраждалих або загиблих унаслідок інциденту. Тим не менш, рятувальники, які продовжують роботу на місці завалів, не відкидають думки, що там можуть залишатися люди. «Зараз на місці події перебувають поліцейські, священики та психологи. І нам потрібно знати, чи не зник хтось із відвідувачів», — заявила констебль Мерлін Кемерон, представник місцевої поліції.

За однією з версій, до обвалення даху могли призвести численні протікання, які керівництво ТЦ безуспішно намагалося усунути протягом тривалого часу. Проте офіційна причина події поки що не повідомляється. Algo Centre Mall — двоповерховий торговий центр площею близько 18,5 тис. кв. м.

Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply