Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 19, 2018

Учень влаштував стрілянину в школі

Автор:

|

Січень 28, 2016

|

Рубрика:

Учень влаштував стрілянину в школі

Біля школи міста Ля-Лош

Четверо людей загинули 22 січня ц. р. в результаті стрілянини в школі міста Ля-Лош (провінція Саскачеван), що за 600 км на північ від Саскатуну. Важкі поранення отримали дві людини, вони перебувають у критичному стані в лікарні.
Поліція заарештувала 17-річного школяра. Йому було пред’явлено звинувачення в навмисному вбивстві чотирьох людей. Підліток убив своїх братів і доньку Кевіна Жанв’є, виконувача обов’язки мера міста. 23-річна жінка працювала вчителькою у школі.
Джастін Трюдо від імені всіх громадян країни висловив співчуття рідним і близьким загиблих. Сам прем’єр-міністр у той час перебував на економічному форумі у швейцарському Давосі. «Цього важкого дня вся країна тужить разом із жителями Ля-Лош і Саскачевану», — повідомила прес-служба глави уряду. У повідомленні зазначається, що міністр отримав усю оперативну інформацію щодо інциденту зі стріляниною у школі й «іншому місці». Крім того, в своїх заяві п. Трюдо подякував медикам і поліціянтам, котрі приїхали на виклик у Ля-Лош, за професіоналізм і мужність.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...