Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 9, 2020

Учасниця «Міс Всесвіт» — чоловік?

Автор:

|

Березень 29, 2012

|

Рубрика:

Учасниця «Міс Всесвіт» — чоловік?

Від участі в конкурсі краси усунули дівчину, яка виявилася колишнім чоловіком. У заяві оргкомітету конкурсу, переможниця якого представлятиме Канаду на «Міс Всесвіт», сказано, що причиною дискваліфікації Дженни Талакової стала її «невідповідність правилам проведення змагання».

Сама 23-річна Дженна вважає, що від участі в конкурсі «Міс Всесвіт» її відсторонили через незвичайну для моделі біографію. За її словами, організаторів збентежив факт операції зі зміни статі, якої вона зазнала в 19-річному віці. Тим часом за дівчину заступилися її шанувальники, які підписали петицію з вимогою відновити її в правах учасниці боротьби за можливість поїхати на змагання «Міс Всесвіт». Підтримку Дженні надало понад 28 тис. осіб, які назвали рішення організаторів сексуальною дискримінацією.

Загалом у відборі на «Міс Всесвіт» у Канаді беруть участь 65 дівчат із різних міст. Вони будуть боротися за шанс представляти свою країну на міжнародному конкурсі протягом кількох днів. Нагородження переможниці відбудеться 19 травня 2012 року. Конкурс «Міс Всесвіт» відбудеться в грудні 2012-го. Наразі вже відомі імена 29 дівчат, які вирушать на змагання.

 Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply