Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 19, 2019

У Торонто зростає невдоволення мером-наркоманом

Автор:

|

Листопад 14, 2013

|

Рубрика:

У Торонто зростає невдоволення мером-наркоманом

Мешканці Торонто, зокрема й прихильники мера міста Роба Форда, висловили невдоволення його поведінкою наступного ж дня після того, як він зізнався в курінні крек-кокаїну. Один із найближчих помічників п. Форда навіть подав у відставку. Його соратники в міській раді заявляють, що вже не мають впевненості в міському голові. 

Уранці 6 листопада понад 200 осіб зібралося біля головного входу в будівлю мерії, вимагаючи відставки Роба Форда, і йому довелося заходити в будівлю через бічний вхід. Тим часом, міська влада не може законно змістити мера з посади, якщо йому не висунуто звинувачення в злочині.
А тим часом Роб Форд попросив вибачення за погрозу вбити якогось чоловіка, повідомляє канадське видання The Toronto Star. Раніше видання оприлюднило відеозапис, на якому п. Форд у збудженому стані, використовуючи нецензурну лексику, погрожує вбити людину, яка назвала мера та його братів злодіями й брехунами. Імовірно, запис було зроблено в серпні ц. р.
Після того, як відео було викладене в Інтернеті, міський голова пояснив, що перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння. А також додав, що сподівається, що нікому не доводилося й не доведеться відчувати такі емоції. «Усе, що я можу сказати із цього приводу: я припускався помилок», – зазначив Роб Форд. Однак того, чим було спровоковано напад аґресії, він так і не пояснив.
На відеозаписі видно, як п. Форд бігає кімнатою, в якій перебувають інші люди, активно жестикулює та погрожує вбити якусь людину, «перерізати їй горллянку» та «виколоти очі». Видання пропонувало меру та його найближчому оточенню прокоментувати відео ще до його публікації, проте ніхто на це не погодився.
Зазначимо, що The Toronto Star купила відеозапис у анонімного джерела за 5 тис. CAD. Своєю чергою, джерело записало ролик з комп’ютера іншої людини, безпосередньо пов’язаної з очевидцями аґресії Роба Форда. Про те, хто саме зняв погрози мера на камеру мобільного телефону, не відомо.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...