Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 12, 2018

У Саскачевані оголосили рік українців

Автор:

|

Січень 21, 2016

|

Рубрика:

У Саскачевані оголосили рік українців

Саскачеван

Провінція Саскачеван офіційно оголосила 2016-й роком місцевих українців. Про це повідомили в провінційному уряді, який визнав великий і різноманітний внесок громадян українського походження в життя Саскачевану.
Своєю чергою, Бред Вол, прем’єр-міністр провінції, наголосив, що таким чином буде відзначено 125-річчя першої хвилі української імміґрації до Канади та запущена серія святкових заходів. «Українська культура та традиції міцно уплетені в мозаїку Саскачевану, адже переселенці з України допомогли розбудувати нашу провінцію. Ці традиції виражають себе у безлічі святкувань громади, освітніх програмах і тривалих стосунках між Саскачеваном та Україною», — додав п. Вол.
У місцевому відділенні Конґресу українців Канади подякували провінційному уряду та нагадали, що цього року саме тут восени відбудеться з’їзд українських канадців. Нагадаємо, що згідно з даними останнього перепису населення, українське походження має більше 13 % населення провінції. Наразі Україна посідає четверте місце серед країн-донорів імміґрантів до Саскачевану.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...