Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

У Квебеку – вибух фабрики феєрверків

Автор:

|

Червень 27, 2013

|

Рубрика:

У Квебеку – вибух фабрики феєрверків

У провінції Квебек 20 червня вибухнула фабрика феєрверків. Унаслідок інциденту загинуло дві людини. У будівлі почалася потужна пожежа, службам порятунку довелося довго боротися з вогнем. 

Надзвичайна подія сталася о дев’ятій ранку за місцевим часом на заводі в Кото-дю-Лак за 50 км від Монреаля. Величезний стовп диму здійнявся в повітря після вибуху на головному складі фабрики. Полум’я, що зайнялося після вибуху феєрверків, поширилося на сусідні будівлі, пожежні кілька годин не могли загасити вогонь.
Рятувальники оточили територію радіусом один кілометр, було перекрито шосе, що проходить поряд із місцем вибуху. Довелося евакуювати наметовий табір, розбитий неподалік заводу.
Причини вибуху поки що не називають. За словами начальника пожежної охорони провінції Квебек, «немає жодних підстав вважати, що на складі недбало поводилися з продукцією».
«Нам було дуже-дуже страшно, — розповіла Дженет Лебайрон, що працює в крамниці навпроти фабрики. – Я думала, що мій магазин завалиться. Усе тряслося! Ми вийшли на вулицю й побачили великий стовп густого диму».
Працівники пожежних служб продовжують розбирати завали, під якими знайшли двох людей. На фабриці, за попередніми даними, працювало близько десяти осіб.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply