Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 15, 2019

У Канаді оцінили збитки від пожежі

Автор:

|

Травень 12, 2016

|

Рубрика:

У Канаді оцінили збитки від пожежі

Форт Мак-Мюррей
Збитки від однієї з найбільших пожеж останнього часу біля міста Форт Мак-Мюррей може скласти близько 9 млрд CAD. Зокрема, мова йде про витрати на відновлення міста, а задля подолання наслідків від пожежі влада вже витратила близько 100 млн CAD.
Як писав «Міст», велика лісова пожежа через суху спекотну погоду почалася в Альберті тиждень тому. Влада провінції оголосила про запровадження надзвичайного стану в районах, де вирує вогняна стихія. Форт Мак-Мюррей дуже постраждав від пожежі — там знищені 1,6 тис. будинків. З пожежею боролися близько 500 пожежників, 15 гвинтокрилів і 14 літаків.
Нафтові компанії вже повертаються до роботи після тижневої перерви. Shell Canada заявила, що відновила видобуток у рамках проекту з розробки нафтоносних пісків Albian Sands, розташованих за 95 км на північ від Форту Мак-Мюррей. Компанія може видобувати там до 255 тис. барелів нафти на добу, проте видобуток зараз ведеться в скороченому обсязі. Рішення про початок робіт було прийнято завдяки поліпшенню якості повітря та погодних умов у реґіоні і руху пожеж у напрямку від родовищ.
Також до відновлення видобутку готується компанія Enbridge. Раніше Рейчел Нотлі, прем’єр-міністр провінції Альберта, заявляла, що нафтовидобувні компанії в Канаді, що були змушені призупинити роботу через пожежі, можуть відновити діяльність найближчим часом. За оцінкою IHS Energy, загальна потужність видобутку на канадських родовищах, який зупинили через пожежі, становить близько 1 млн барелів на день.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply