Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 24, 2020

У кадрі – крек

Автор:

|

Травень 23, 2013

|

Рубрика:

У кадрі – крек

Чоловіка, зовні схожого на мера Торонто Роба Форда, зняли на відео, імовірно, під час куріння креку, повідомляє видання The Toronto Star. Запис не було опубліковано, однак журналістам його дало переглянути неназване джерело. Тож кореспонденти The Toronto Star не мали змоги підтвердити достовірність запису. На відео видно, що чоловік, подібний до п. Форда, щось собі курить із трубочки, яку зазвичай використовують для крека — різновиду кокаїну, призначеного для куріння.

Чоловік водночас обмінюється репліками з якимось голосом за кадром, зокрема називає лідера Ліберальної партії Канади Джастіна Трудо «педиком» і висловлюється про місцеву шкільну команду з американського футболу як про «довбану меншість». Обличчя чоловіка, схожого на мера Торонто, на відео, що триває близько 90 секунд, добре освітлене.
Імовірно, запис був зроблений взимку. Журналісти дізналися про існування відео після того, як у The Toronto Star вийшла публікація про появу Роба Форда на публіці у стані сп’яніння. Двоє людей не залежно одне від одного зв’язалося з виданням і повідомило про те, що вони мають докази вживання мером наркотиків. Один із них, назвавшись лідером місцевого сомалійського співтовариства, заявив, що представляє інтереси двох дилерів креку, які постачали наркотики мерові Торонто. Він зажадав гроші за відео, спочатку оцінивши свої запити сумою 1 млн CAD. Пізніше ціна була знижена. Журналісти й сомалійський посередник неодноразово зустрічалися, потім представники The Toronto Star наполягли на тому, щоби подивитися відео.
Представникам мас-медіа показали відео 3 травня на задньому сидінні автомобіля з екрану телефону iPhone. Вони змогли переглянути його тричі. Журналісти незалежно один від одного впевнено підтвердили, що на відео – саме Форд. The Toronto Star наголошує, що видання не платило за ролик і не має його у своєму розпорядженні.
Роб Форд уже встиг прокоментувати інцидент. Він назвав звинувачення в курінні креку «обурливим», а новину про наявність компрометуючого відеозапису назвав «іще однією штучкою The Toronto Star».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply