Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Теплий прийом для сирійських біженців

Автор:

|

Грудень 31, 2015

|

Рубрика:

Теплий прийом для сирійських біженців

Джастін Трюдо

Джастін Трюдо закликав співгромадян всіляко підтримувати сирійських біженців, котрі починають прибувати до країни. Про це прем’єр-міністр сказав у своєму різдвяному зверненні до народу. «Часто у цю пору року ми показуємо свою щедрість нашим сім’ям і друзям. Вірю, що ми зробимо те саме щодо тисяч людей, котрі вперше відзначають канадські свята під час канадської зими — сирійських біженців», — зазначив він.
За словами п. Трюдо, допомога тим, хто цього потребує, — завжди була притаманна канадському народу. «Ми всі поділяємо цінності любові, надії та співчуття. Це саме те, що ми робимо та ким ми є», — наголосив глава уряду.
«Цього року канадці приймають у своїй країні тисячі сирійських біженців — людей, котрі були змушені покинути рідні домівки через війну. Заохочую усіх канадців продемонструвати їм тепле святкове привітання відповідно до наших цінностей щедрості, співчуття та доброти», — зазначив він.
Канада планує щодня приймати до п’яти літаків із біженцями з Сирії. Про це розповів Джон Мак-Калум, міністр імміґрації, громадянства та біженців Канади. «Іноді буде всього один рейс, у деякі дні — два чи навіть три. Максимальна пропускна здатність летовищ у Монреалі та Торонто — п’ять рейсів на день, тож це — наш максимум», — сказав він.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply