Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

Стівен Гарпер виступив перед українцями

Автор:

|

Вересень 25, 2014

|

Рубрика:

Стівен Гарпер виступив перед українцями

Стівен Гарпер

Канадсько-українська фундація 11 вересня ц. р. провела фандрайзингову зустріч United for Ukraine у «Конґрес-центрі» Торонто, щоби зібрати кошти для гуманітарних потреб України. З промовою на заході виступив прем’єр-міністр Стівен Гарпер.

Послухати головного доповідача вечора зібралось понад тисячу осіб. «Український народ прагне майбутнього у тісних стосунках зі Заходом, тому що він шукає того, що ми тут, на Заході, маємо: свободу, демократію та добробут. На жаль, Путін хоче позбавити українців такого майбутнього. Він хоче дестабілізації та деморалізації українського народу, хоче повернути його у епоху страху та залежності від аґресора», – сказав прем’єр-міністр.
Стівен Гарпер також додав, що канадські спостерігачі поїдуть на дочасні парламентські вибори 26 жовтня ц. р. «Від початку кризи в Україні Канада працювала зі своїми друзями та союзниками й надавала потужну підтримку українській державі. Ми разом із партнерами з «Великої сімки» скасували заплановану у червні зустріч у Сочі та провели її у Брюсселі. Без містера Пу», — розповів він.
За його словами, доки не стане зрозуміло, що Росія поділяє цінності Заходу, їй не буде місця за столом поміж вільних націй. «Наші війська, флот і повітряні сили приєдналися до наших союзників у Східній Європі. Ми витрачаємо мільйони доларів на проекти, що утверджують демократію та право в Україні. Кілька тижнів тому канадський «Геркулес» приземлився у Києві з медичним і логістичним обладнанням для українських солдатів, щоб допомогти їм захистити свою суверенну територію. Ми запровадили санкції, які уже дали результат», —констатував п. Гарпер.
Дехто може запитати, чому Канада так багато вкладає в українську справу. Відповідь — у поколіннях українців, котрі приїхали до Канади, котрі допомогли збудувати цю прекрасну країну. Сини та доньки українців дали нашій державі двох генерал-губернаторів, чотирьох прем’єрів провінцій і численну кількість підприємців, митців, науковців і професіоналів. У Канаді проживає понад 1,2 млн. українців за походженням. Допомагати Україні — це особиста та сімейна справа Канади. Зазначимо, також Канадсько-українська фундація скеровує до Києва медичних працівників, котрі проведуть операції постраждалим під час бойових дій на фронті та мирним жителям.

Ярина Вілінська, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply