Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 24, 2020

Стівен Гарпер розпустив парламент

Автор:

|

Серпень 06, 2015

|

Рубрика:

Стівен Гарпер розпустив парламент

Стівен Гарпер

Прем’єр-міністр Канади 2 серпня оголосив про проведення парламентських виборів у країні 19 жовтня ц. р. Очільник уряду після своєї зустрічі із генерал-губернатором розпустив парламент і таким чином дав старт 11-тижневій виборчій кампанії. Виборці обиратимуть 338 депутатів до Палати громад. Через зміну виборчих округів це — на 30 більше, ніж минулого разу.
Стівен Гарпер зазначив, що на виборах вирішуватиметься питання збереження сильної економіки та захисту канадців від терористичних атак, а тому, наголосив він, натякаючи на лідерів опозиційних партій, зараз — не час для недосвідченості та політкоректності.
Утім, за прогнозами експертів, Консервативна партія, до якої належить п. Гарпер й яка перебуває при владі з 2006 року, може втратити більшість у Палаті громад. У разі об’єднання зусиль дві опозиційні лівоцентристські політичні сили — «Нові демократи» та Ліберальна партія — мають шанси перемогти на виборах. У разі ж, якщо п. Гарпер виграє вибори, він стане першим із 1908-го прем’єр-міністром, котрий виграв чотири виборчі кампанії поспіль.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply