Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

Став маніяком, надивившись серіалу

Автор:

|

Травень 16, 2013

|

Рубрика:

Став маніяком, надивившись серіалу

Такий собі Марк Твітчелл, надивившись серіалу про серійного маніяка «Декстер», узявся відтворювати злочини улюбленого кіногероя. Перше своє вбивство за мотивами популярного серіалу він скоїв 2011 року. Після того, як його заарештували, а суд визнав п. Твітчелла винним, маніяк-імітатор був ув’язнений у камері-одиночці в провінції Саскачеван.

Попри вирок він продовжує дивитися серіал «Декстер» у в’язниці. Він домовився з адміністрацією пенітенціарного закладу, що купить собі телевізор у камеру. Йому це дозволили. Після цього він попросив під’єнати його до кабельного телебачення. «Єдині канали, які заблоковані у в’язниці, — це порно. Усе решта в його розпорядженні. Марк Твітчелл може дивитися новини й повтор серій «Декстера». І суду байдуже, що саме цей серіал надихнув його на вбивство», — написав у своїй книжці «Диявол кіно» Стів Лілебен, який тривалий час листується з п. Твітчеллом.
У своїх листах канадський маніяк пояснює, що його дуже добре охороняють. Доки він дивиться на вбивства свого натхненника Декстера Морґана на екрані, охорона чергує за дверима в посиленому режимі. «Це дуже засмучує, тому що адміністрація тюрми не повинна потурати таким примхам в’язнів. Тим більше, якщо ці примхи спонукали їх до кривавих злочинів. Він же не виправиться таким чином, а далі фантазуватиме про вбивства», — переконаний Жан Ориджук, голова Спільноти жертв насилля.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply