Warning: getimagesize(/homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/uploads/2011/11/attach_1_square-enix-300x130.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/plugins/wonderm00ns-simple-facebook-open-graph-tags/public/class-webdados-fb-open-graph-public.php on line 948

Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 19, 2021

Square Enix анонсувала нову гру

Автор:

|

Листопад 25, 2011

|

Рубрика:

Square Enix повідомила про те, що планує розпочати роботу над новою грою із серії Hitman. Проект стане дебютною розробкою студії Square Enix Montreal, яка відкриється 2012 року. Очолить нове відділення компанії Лі Сінґлтон, який зараз керує Square Enix London.

Монреальське відділення компанії працюватиме над грою спільно зі студією IO Interactive. За даними Eurogamer, у Канаду переїде як мінімум троє працівників данського відділення. Але, як зазначають представники Square Enix, видавництво не планує повністю передавати розробку франшизи новій студії.

За даними одного з джерел, розробники мають намір випустити проект на консолях нового покоління. Якщо вірити офіційним заявам Microsoft і Sony, то ці приставки вийдуть не раніше ніж через два-три роки. Відповідно, новий Hitman з’явиться в продажу приблизно у 2014—2015 рр. Hitman Absolution, п’ята й остання на сьогодні гра серії, була анонсована в травні ц. р. Реліз нової історії про Аґента 47 відбудеться 2012 року. Її розробкою займається студія IO Interactive.

Square Enix не тільки відкриває в Монреалі нову студію, а й розширює вже існуючу: після успіху Deus Ex: Human Revolution видавництво вирішило збільшити команду Eidos Montreal. Зараз там відкрито сто нових вакансій. Нині студія продовжує роботу над грою Thief 4, франшизою Deus Ex, а також над новою грою, про яку розробники поки що нічого не розповідають.

Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply