Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 1, 2020

Спецназ вирушає в Україну

Автор:

|

Квітень 23, 2015

|

Рубрика:

Спецназ вирушає в Україну

Стівен Гарпер

Батальйон канадської армії скерований в Україну терміном на два роки. Передбачається, що іноземні інструктори навчатимуть українських солдатів і офіцерів. Відповідну заяву у вівторок поширила прес-служба Стівена Гарпера, прем’єр-міністра Канади. Таким чином Країна кленового листка має намір допомогти українській державі в її зусиллях із підтримки суверенітету, безпеки та стабільності.

Передбачається, що канадські військовослужбовці пробудуть в Україні до березня 2017 року. Вони будуть розквартировані на одному з полігонів на українсько-польському кордоні.
Навчання українських військових проходитиме на Яворівському полігоні у Львівській області, а також в одному з центрів Міністерства оборони України в Кам’янці-Подільському Хмельницької області. Згідно з повідомленням, канадські інструктори навчатимуть українських солдатів і офіцерів, як поводитися з вибуховими речовинами та як надавати медичну допомогу пораненим бійцям.
Крім того, заплановано тренування сил військової поліції та Національної гвардії України, а також відпрацювання необхідних дій для забезпечення польотів авіації. При цьому канадські фахівці будуть координувати свої зусилля з військовими США, котрі вже перебувають на Яворівському полігоні. У прес-службі нагадали про позицію країни щодо України: «Ми підтримуємо суверенітет, територіальну цілісність України й ніколи не визнаємо російської окупації Криму та будь-якої іншої частини держави».
Також Канада передасть Україні 238 приладів нічного бачення вартістю 1 млн CAD. Про це поінформував Тед Опіц, член канадського парламенту. «Це нелетальне обладнання підвищить можливості українських Збройних сил в їхній боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність своєї країни», — наголосив прес-секретар депутата.
Крім того, п. Опіц також повідомив про передачу більш як 1 тис. медичних комплектів за підтримки організації «Захист патріотів» на чолі з Уляною Супрун в Україні. Вона також є керівником гуманітарних ініціатив Світового конґресу українців у Торонто.
Протягом найближчих місяців Канада також надасть уряду України мобільний польовий шпиталь, високочастотні радіостанції й обладнання для знешкодження вибухонебезпечних боєприпасів (вартість останнього складає 3 млн CAD). «Канада не сидітиме склавши руки перед нинішньою загрозою, вона надалі підтримуватиме Україну перед обличчям російської аґресії», — ідеться в повідомленні.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply