Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 19, 2019

Сонячна система — нічия!

Автор:

|

Березень 08, 2012

|

Рубрика:

Сонячна система — нічия!

Квебецький суд визнав чоловіка, який протягом кількох років намагається відсудити право на володіння дев’ятьма планетами Сонячної системи, сутяжним позивачем. Це означає, що відтепер йому заборонено подавати позови без попереднього письмового дозволу судді. Ознайомившись із матеріалами цієї справи, суддя Ален Мішо ухвалив, що Сильвіо Ланжевен занадто часто звертається з позовами до різних інстанцій.

Наголошується, що починаючи з 2001 року п. Ланжевен загалом подав 45 позовів, у яких вимагав закріпити за ним право на володіння Сонячною системою, чотирма супутниками Юпітера та простором між космічними тілами. У документах, поданих до суду, чоловік указував, що хоче стати господарем усіх цих планет, щоби таким чином не дозволити китайцям колонізувати космос.

Також він порівняв право на володіння небесними тілами з колекціонуванням гокейних карток. Між тим, Сильвіо Ланжевен визнає, що ніхто на Землі не може видати йому документ, що підтверджує наявність його прав на планети. «Якщо би хтось і міг виступити відповідачем, то це мав би бути Бог», — зазначив серійний позивач. Чи має намір п. Ланжевен і надалі судитися за планети, не вказується.

 Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...