Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 18, 2018

Скасовувати візи українцям — зарано

Автор:

|

Червень 02, 2016

|

Рубрика:

Скасовувати візи українцям — зарано
Марко Шевченко

Марко Шевченко

Ліберальна партія, на жаль, не розглянула проект резолюції про безвізовий режим для українців під час свого останнього з’їзду в Вінніпезі (провінція Манітоба). «Сам факт, що такий проект документа з’явився, є надзвичайно важливим. Поступово накопичується певна кількість ініціатив «знизу», які свідчать про те, що питання безвізового режиму з Україною треба вирішувати», — не втрачає оптимізму Марко Шевченко, радник Посольства України в Канаді.
У Департаменті з питань імміґрації, біженців і громадянства зазначили, що зараз Україна не відповідає критеріям для скасування віз. «Політичні рішення Канади щодо віз приймаються на основі окремої оцінки кожної з країн. Ми продовжуємо розвивати послуги, які допоможуть українцям подорожувати в Канаду з багаторазовими візами», — повідомила Ненсі Керон, прес-секретар департаменту.
Як писав «Міст», петицію щодо скасування віз для українців підтримали майже в п’ятеро більше людей, ніж було необхідно для її передачі в парламент. Але й цього виявилося замало.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...