Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 11, 2019

Ще раз попередити Януковича!

Автор:

|

Квітень 26, 2012

|

Рубрика:

Ще раз попередити Януковича!

Українсько-канадська громада глибоко стурбована вироком, ухваленим щодо Валерія Іващенка (на фото), колишнього тимчасового виконувача обов’язків міністра oборони України. Про це повідомили в прес-службі Конґресу українців Канади (КУК).

КУК закликав уряд Канади «офіційно та публічно висловити своє несхвалення тривожного зниження рівня демократичної практики та прав людини в Україні». «Унаслідок переслідувань і погроз, спрямованих на політичну опозицію, міжнародному співтовариству буде дуже важко визнати леґітимність майбутніх парламентських виборів у жовтні 2012 року в українській державі», — ідеться в повідомленні.

«Канада повинна закликати українську владу припинити практику політично мотивованих судових процесів, забезпечити справедливий судовий процес і ґарантувати основні права людини, такі як належне медичне обслуговування. Повна відсутність належної правової процедури надалі заплямовує міжнародну репутацію України», — заявив Павло Ґрод, президент КУК, переконаний, що «Канада повинна послати чіткий сиґнал президенту Януковичу, що такі дії призведуть до серйозних наслідків, включаючи загрозу зриву перемовин між Канадою й Україною щодо угоди про вільну торгівлю».

«Ми просимо, щоби Канада, як і раніше, відігравала принципову роль у захисті прав людини в Україні, спираючись на лідерство, що його ініціював прем’єр-міністр Гарпер під час візиту в Україну в жовтні 2010 року та яке продовжується й сьогодні, коли міністр міжнародного співробітництва Беверлі Ода відвідує Україну», — наголосив п. Ґрод.

 Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply