Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 8, 2020

Санкції проти Держдуми та сепаратистів розширили

Автор:

|

Грудень 24, 2014

|

Рубрика:

Санкції проти Держдуми та сепаратистів розширили

Стівен Гарпер

Прем’єр-міністр Канади заявив, що його країна запровадила санкції проти 20 громадян Росії й України, а також обмежила експорт у Російську Федерацію (РФ) технологій, які можуть використовуватися для досліджень нафти й сланців в Арктиці. Стівен Гарпер зазначив, що від початку конфлікту на сході України «режим Путіна безперервно порушував територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України».

«Канада не змириться з незаконною окупацією Криму та наполегливою провокаційною військовою діяльністю в східній Україні. Таким чином, ми знову оголошуємо про введення додаткових економічних санкцій і заборону здійснювати подорожі для низки російських та українських громадян. Ми також запроваджуємо нові обмеження щодо експорту технологій, які використовуються Росією в розвідці родовищ нафти й у видобувній промисловості», — наголосив п. Гарпер.
Також накладаються заборони на фінансовий сектор. Крім того вказано, що обмеження в експорті технологій мають стосунок до глибоководної розвідки та видобутку нафти й сланцю в Арктиці.
Прем’єр Гарпер запевнив, що запровадження санкцій в тісній співпраці з союзниками та партнерами сприяє чиненню справжнього тиску на РФ, аби та зупинила військову діяльність на українській території. «Канада залишатиметься непохитною в підтримці українського народу, оскільки українці продовжують боротися за мир і свободу проти режиму Путіна. Ми готові вжити подальших заходів із нашими союзниками і партнерами, якщо це буде необхідно», — підсумував п. Гарпер.
При цьому уточнюється, що зазначені вище санкції стосуються 20 фізичних осіб. До переліку фізичних осіб із числа російських громадян, проти яких ввели обмеження, входить перший заступник голови комітету Державної думи зі закордонних справ Леонід Калашніков, заступник голови Держдуми РФ Ігор Лєбєдєв, заступник комітету Держдуми в справах Співдружності Незалежних Держав (СНД) Олег Лєбєдєв, перший заступник голови Держдуми РФ Іван Мельников, віце-спікер Держдуми РФ Микола Лєвічєв.
Також санкції ввели проти першого заступника комітету Держдуми в справах СНД Володимира Нікітіна, представника терористичної організації «Донецька народна республіка» (ДНР) в Москві Андрія Родкіна, віце-спікера Держдуми РФ Володимира Васильєва, депутата Держдуми РФ Віктора Водолатського, заступника голови Ради Федерації РФ Юрія Воробйова, першого заступника голови комітету Держдуми РФ зі закордонних справ Світлани Журової.
Санкції також застосували проти українських громадян, які представляють терористичні організації ДНР і ЛНР або обіймають посади в окупованому Росією Криму. Зокрема, це – Олег Береза, Олександр Караман, Володимир Кононов, Георгій Мурадов, Андрій Пінчук, Мирослав Руденко, Михайло Шеремет, Геннадій Циплаков та Олександр Захарченко.
Захарченко є формальним головою ДНР, котрий безпосереднью підпорядковується неофіційному кураторові ДНР генералові Федеральної служби безпеки РФ Володимирові Антюфеєву та веде конкурентну боротьбу з представленим у керівництві самопроголошеної «республіки» оточенням донецького олігархату й Олександра Януковича. За словами Геннадія Москаля, голови Луганської обласної державної адміністрації, Антюфеєв є, власне, тим, хто створив так звану Придністровську республіку на окупованій Росією території Молдови.
Під канадськими санкціями вже перебувають російські «Сбербанк», ВТБ, «Россельхозбанк», Банк Москви і Російський національний комерційний банк. Також під дію обмежень потрапила Об’єднана суднобудівна корпорація та російський лоукостер «Добролет».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply