Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

Розширення зв’язків із РФ

Автор:

|

Березень 22, 2012

|

Рубрика:

Розширення зв’язків із РФ

Зіштовхнувшись із критикою з боку Володимира Путіна, новообраного президента Російської Федерації (РФ), що Канада втрачає свої сможливості, міністр торгівлі Ед Фаст вирішив здійснити першу за три роки торгову місію до цієї країни, пише The Globe and Mail. Із 3-го до 8 червня п. Фаст має намір у складі делеґації відвідати Москву, Санкт-Петербурґ і Ростов-на-Дону. Один із канадських чиновників зазначив, що «це — пріоритетний ринок для нас».

Пан Путін у інтерв’ю The Globe and Mail заявив, що стурбований малим обсягом торгівлі між Канадою та Росією, який торік склав усього 2,8 млрд CAD, повідомляє видання.

«Візитів у РФ на високому рівні не було досить давно, — сказав Петро Дуткевич, фахівець із Росії, професор Карлтонського університету в Оттаві. — Це — сиґнал, що Канада не думає про РФ достатньо серйозно. Росія може сприйняти це так: «Чому ми повинні підтримувати бізнес, якщо канадський уряд не надає політичної підтримки?» У Росії бізнес політизовано більше, ніж де б то не було», — наголосив експерт.

 Globe and Mail

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply