Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 23, 2020

Росія проти Країни кленового листка

Автор:

|

Червень 25, 2015

|

Рубрика:

Росія проти Країни кленового листка
Ракетно-гарматний комплекс «Панцир»

Ракетно-гарматний комплекс «Панцир»

Російська Федерація (РФ) вирішила випередити Канаду та розгорнути нові радіолокаційні станції на островах у Північному Льодовитому океані. Вже незабаром туди прибуде винищувальна авіація. Про це повідомив Кирило Макаров, заступник командувача військ повітряно-космічної оборони РФ.
«Ми багато говоримо про нарощування потужності Росії в Арктиці. Збройні сили тут теж не стоять осторонь. У нас сьогодні на островах в Північному Льодовитому океані розгорнуто нові засоби озброєння, такі як зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцир», всановлюються нові радіолокаційні станції, скоро прийде винищувальна авіація, — хизувався він. — Це все робиться для того, щоби Російська Федерація могла відстоювати свої інтереси по всьому периметру, а також і в Арктиці».
Свої претензії на цю частину світу також мають Канада та Данія, при цьому Данія та її автономія Гренландія фактично першими подали заявку про розширення своїх територіальних прав в Арктиці до Комісії при Організації Об’єднаних Націй із морського дна. Однак своїм безпосереднім опонентом у територіальній суперечці за Арктику російська влада вважає насамперед уряд Канади.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply