Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Mar. 23, 2019

Російські шпигуни з канадськими паспортами

Автор:

|

Жовтень 26, 2011

|

Рубрика:

Російські шпигуни з канадськими паспортами

Нелеґальне використання російською розві­дувальною службою канадських паспортів «викликає тривогу щодо загрози» недоторканності виїзних документів, ідеться в опублікованих нещодавно внутрішніх документах канадського Міністерства закордонних справ, пише Globe & Mail. «Але, схоже, тактика Москви в дусі холодної війни, виявлена торік американською владою, не надто охолодила її відносини з Оттавою», — наголошено в статті.

Канада «рішуче засуджує» використання російськими аґентами своїх паспортів для створення шпигунської мережі в Сполучених Штатах, зазначається в документах. Але, по суті, Посольство Російської Федерації (РФ) заявило, що представники Канади навіть не підняли цього питання. «Жодної метушні з цього приводу немає, — сказав Дмитро Авдєєв, представник посольства. — Я нічого про це не знав».

Жан-Франсуа Ласель, працівник канадського Міністерства закордонних справ, відмовився обговорювати цю тему, зазначивши тільки, що питання комунікації з іншими країнами мають конфіденційний характер. Торік 11 осіб, четверо з яких видавали себе за канадців, було засуджено за звинуваченням у змові з метою шпигунства в Сполучених Штатах на користь Служби зовнішньої розвідки РФ, нагадує автор статті Джим Бронскілл.

 Globe & Mail

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...