Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 29, 2020

Росію закликають вивести війська

Автор:

|

Квітень 30, 2015

|

Рубрика:

Росію закликають вивести війська
Роб Ніколсон

Роб Ніколсон

Канада закликає Російську Федерацію (РФ) вивести війська і техніку зі сходу України та не підривати можливість мирного врегулювання ситуації. Про це заявив Роб Ніколсон, міністр закордонних справ Канади. «РФ порушує режим припинення вогню й утримує армію та техніку на сході України. У нас є правдоподібні повідомлення про те, що додаткове російське озброєння було переміщене в цю зону. Ці дії є очевидним порушенням «мінських угод» і ставлять під загрозу їхню життєздатність», — наголошено в заяві.

Роб Ніколсон зазначив, що Канада засуджує нарощування Росією військової присутності уздовж кордону з Україною до тих масштабів, яких не спостерігалося вже протягом кількох місяців, що, на думку канадського уряду, підриває стабільність у реґіоні.
Міністр упевнений, що «мінські угоди» можуть бути результативними лише за умови їх імплементації. «Ми закликаємо Путіна дотримуватися своїх зобов’язань, вивести російські війська і зброю з України та дати можливість для врегулювання (ситуації. — Ред.)», — стверджує п. Ніколсон.
У документі також підкреслено, що Канада буде оцінювати дії РФ за її справами, а не за словами. «Ми уважно спостерігатимемо за ситуацією на місці в тісній співпраці з нашими партнерами та союзниками і продовжимо чинити опір Кремлю, щоби зупинити його грубу аґресію», — заявив міністр.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply