Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 19, 2019

Рестораторові погрожують убивством

Автор:

|

Листопад 07, 2013

|

Рубрика:

Рестораторові погрожують убивством

Мальовниче селище Камураска в провінції Квебек нещодавно прославилося на весь світ завдяки ресторану, де всього за 20 CAD подають на обід сандвічі під назвою «Тюлень Бардо» з тюлениною, а також фуа-гра, їстівними водоростями та рідкісною ягодою іргою. Але не тільки ця страва привернула увагу до Камураски. У середині жовтня ц. р. Кім Коте, власник ресторану, звернувся в поліцію зі скаргою на погрози, що постійно надходять на його адресу через соціальні мережі й електронною поштою. Ресторатор стверджує, що йому навіть погрожують смертю, через що він змушений був закрити свою сторінку у Facebook.

Усе почалося цього літа, коли турист із Франції зайшов пообідати в ресторан у Камурасці. «Француз прийшов сюди поїсти, йому не сподобалася назва мого сандвіча, як і те, що ми подаємо на обід м’ясо тюленя, — розповів п. Коте. — Через кілька днів на мене посипалися смертельні погрози через Facebook. У них говорилося: ми прийдемо до вас із бейсбольними битами й усе розгромимо, ми вчинимо з вами так само, як ви чините з тюленями».
Чоловік вважає такі погрози надто різкою реакцією на те, що він називає «просто жартом». Назва сендвіча справді була вибрана ним невипадково, адже відома французька актриса Бріджит Бардо є палкою захисницею тюленів і бореться за цілковиту заборону полювання на них по всьому світу. 2009 року Європейський Союз наклав вето на ввезення будь-якої продукції з м’яса тюленів. У Канаді ж полювання на цих морських тварин ніяк не обмежене. Прихильники полювання на тюленів навіть стверджують, що останніми роками популяція тюленів перевершила норму.
«Забудьмо про Бріджит Бардо й з’їмо тюленя», — продовжує провокувати Кім Коте. Він вважає, що кампанія зі захисту тюленів, розпочата акторкою ще в 1960 рр., суттєво нашкодила іміджу канадців і всього Квебеку.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...