Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Research In Motion змінила назву

Автор:

|

Лютий 14, 2013

|

Рубрика:

Research In Motion змінила назву

Відомий виробник смартфонів Research іn Motion здійснила зміну іміджу, замінивши назву компанії на BlackBerry. За даними Bloomberg, нову назву схвалили члени ради директорів. «З урахуванням того, що ми починаємо рекламувати новий пристрій BlackBerry в США, нам важливо дати зрозуміти, що це — новий старт, що ми зробили низку кардинальних змін. Ми повертаємося, але готові запропонувати всім зовсім інше», — заявив Френк Бульбен, керівник служби маркетинґу компанії. У Нью-Йорку була представлена ??нова лінія смартфонів BlackBerry 10. Таким чином виробник сподівається повернути своїх клієнтів, які почали надавати перевагу маркам Apple і Samsung.

Днями стало відомо, що продажем цифрового контенту для смартфонів BlackBerry 10 стане сервіс під назвою BlackBerry World. Компанія навмисно прибрала слово App із назви своєї крамниці, тим самим натякаючи, що користувачі смартфонів BlackBerry дуже скоро зможуть скачувати музику, фільми, телепрограми, серіали й інший контент.
У прес-релізі компанії говориться, що BlackBerry World буде включати каталог із величезною колекцією пісень, фільмів і телешоу. Окремо зазначається, що релізи будуть оперативно надходити в магазин. Приміром, фільми потраплятимуть туди в день релізу на DVD. Зазначимо, що компанія вже уклала угоди з провідними студіями, продюсерськими компаніями та власниками прав, такими як Sony Pictures, Warner Bros, 20th Century Fox, Lionsgate, Universal, STUDIOCANAL, Бі-Бі-Cі, NBC Universal, ABC Studios тощо.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply