Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Психіатр знущався з пацієнтів

Автор:

|

Лютий 14, 2013

|

Рубрика:

Психіатр знущався з пацієнтів

Психіатра Обрі Левіна засудили до п’яти років ув’язнення за знущання з пацієнтів нетрадиційної сексуальної орієнтації. 1969 року д-р Левін поступив на службу у збройні сили Південої Африки, де тоді проводилася політика апартеїду. Працюючи психотерапевтом, він застосовував шокову терапію нібито для лікування гомосексуалізму. Серед його пацієнтів, в основному, були солдати.

Уже 2010-го один із пацієнтів заявив про те, що зазнав домагань і тортур із боку д-ра Левіна. На доказ він представив відео, зняте прихованою камерою. Після цієї заяви в суд на Доктора Шок, як прозвали Обрі Левіна засоби масової інформації, подало ще 30 осіб. Під час розслідування з’ясувалося також, що психіатр використовував наркотичні речовини.
Спочатку прокурор вимагав для 74-річного підсудного вісім років позбавлення волі, однак суд, узявши до уваги похилий вік і стан здоров’я психіатра, знизив цей термін до п’яти років. У ході процесу звинувачення було висунуто й проти дружини Обрі Левіна, яка намагалася підкупити суд присяжних.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply