Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 29, 2020

Провести вибори чесно!

Автор:

|

Березень 29, 2012

|

Рубрика:

Провести вибори чесно!

У приміщенні Центру UA 21 березня відбулася зустріч громадських активістів із канадським парламентарієм Бобом Декертом, присвячена темі майбутніх парламентських виборів в Україні, зокрема питанню дотримання чесності та прозорості виборчого процесу. На заході були присутні: Олег Рибачук, керівник Центру UA; Стефан Романів, генеральний секретар Світового конґресу українців і голова Організації українських націоналістів (бандерівців); Олексій Кляшторний, голова Центрального координаційного комітету Всеукраїнської профспілки «Народна солідарність»; Сергій Неділько з ГПО «Українська справа»; Богдан Оніщук, представник Конґресу українців Канади; Віктор Таран, директор Центру політичних студій і аналітики; Ольга Айвазовська, керівник мережі «Опора», представники Комітету виборців України, руху «Чесно» й ін.

Спершу поважний гість подякував за запрошення й наголосив, що за час своєї політичної діяльності в Канаді неодноразово стикався з українцями з еміґрантського середовища й характеризує їх із найкращого боку. Сенатор зазначив, що на попередні вибори в Україні Канада відрядила найчисельніший континґент спостерігачів і планує це зробити й цього року.

Пан Декерт також зазначив, що його країна займає жорстку позицію щодо дій української влади в її ставленні до політичної опозиції та згортання демократичних процесів. Канада намагатиметься робити все від неї залежне, аби вибори в Україні відбулися прозоро та чесно, додав сенатор. Стефан Романів, своєю чергою, подякував панові Декерту за ту увагу й підтримку, яку надає Канада українцям, і висловив сподівання, що Країна кленового листка зможе подати приклад іншим державам щодо підтримки тих демократичних процесів в Україні, яких іще не змогла загасити влада, подати приклад небайдужості до української держави.

«Ми закликаємо іноземних спостерігачів бути пильними не лише під час голосування, а й слідкувати за процесом підрахунку голосів, підписання протоколів, передачі бюлетенів у окружні та Центральну виборчу комісії. Тоді буде шанс, що Україна отримає справжні, а не підтасовані результати виборів», — наголосив п. Романів.

 Сергій Багряний, УІС

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply