Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 5, 2020

Про вплив на вирішення конфлікту на Донбасі

Автор:

|

Серпень 06, 2015

|

Рубрика:

Про вплив на вирішення конфлікту на Донбасі

Роман Ващук

Канадська допомога офіційному Києву сприяє запобіганню просування бойовиків і російських військових українською територією. Про це заявив Роман Ващук, посол Канади в Україні. «Наш прем’єр і міністр оборони Джейсон Кенні не раз озвучували, що ми всі варіанти залишаємо на столі, й усі вони доступні на випадок ескалації конфлікту. Йдеться, в т. ч. і про летальну зброю», — запевнив він.
При цьому п. Ващук додав, що те, що зроблено і що заплановано, вже позитивно впливає на обороноздатність України. За словами посла, деякі форми допомоги Канади сприяли успіху Збройних сил України (ЗСУ) у Мар’їнці на початку червня ц. р.
Також дипломат наголосив, що навчання, які країни мають намір проводити, націлені на підвищення автономії та маневреності різних підрозділів ЗСУ. «Та й сама Україна почала виробляти та поставляти собі сучасне озброєння, яке раніше йшло тільки на експорт. Загалом ці фактори сприяють тому, що конфлікт продовжується в тліючому вигляді, щоб протилежна сторона, сепаратисти з їхнім російським командуванням, не наважувалися просуватися далі територією України», — повідомив Роман Ващук.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply