Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Прем’єра турбує антидемократичний тиск

Автор:

|

Листопад 14, 2013

|

Рубрика:

Прем’єра турбує антидемократичний тиск

Прем’єр-міністр Канади Стівен Гарпер занепокоєний антидемократичним тиском української влади. Про це він сказав, виступаючи на Конґресі українців Канади (КУК) у Торонто. «Ми поділяємо стурбованість тиском, який чинить Росія на Україну. Водночас ми повинні бути аналогічно стурбовані антидемократичними тиском і тенденціями з боку самого уряду України», — наголосив п. Гарпер.

За словами високопосадовця, західні уряди «намагаються з’ясувати, як краще не тільки спрямувати уряд України до трансатлантичної західної мети, але водночас дати зрозуміти, що частиною цього є цінність демократії та верховенства права».
«Не залежно від того, хто є чинною владою України, коли ми їдемо в Україну, зустрічаємося з українцями, особливо молодими, вони бачать своє майбутнє в тому, щоби бути частиною демократичного світу й альянсу західних націй», — додав прем’єр.
Нагадаємо, що прем’єр-міністр України Микола Азаров на брифінгу для журналістів у Донецьку заявив, що європейські політики візьмуть на себе відповідальність, зрівнявши долю України з рішенням про долю екс-прем’єра Юлії Тимошенко. Відповідаючи на запитання, чи п. Азаров бажає особисто підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом (ЄС), він сказав: «А хто все робить для підписання угоди? Усе робить і президент, і уряд для цього».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...