Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Пошту додому не доставлятимуть

Автор:

|

Грудень 19, 2013

|

Рубрика:

Пошту додому не доставлятимуть

Канада стане першою зі семи країн, які планують припинити доставку пошти додому. Поштова служба країни оголосила про те, що скасовує доставку пошти до дверей адресатів через скорочення обороту й істотні фінансові збитки. Протягом п’яти років пошта Канади припинить доставку кореспонденції додому й істотно збільшить поштові тарифи. Зокрема, компанія планує збільшити вдвічі (до долара за поштову марку) вартість кожного листа. Водночас буде скорочено майже 8 тис. робітників.

Унаслідок таких заходів канадцям доведеться забирати кореспонденцію та посилки в так званих громадських поштових скриньках, які буде створено в усіх куточках країни. Тим часом, Денис Лемелін, лідер Канадського союзу поштових працівників, назвав це рішення «недальновидним і нерозумним».
Canada Post щороку доставляє близько 10 млрд листів і посилок на 15,3 млн адрес по цілій Канаді. Згідно з річним звітом компанії, за чотири роки обсяг пошти, що пересилається, зменшився на 23,6 % через поширення електронної пошти й оплату послуг он-лайн. У підсумку в минулому кварталі Canada Post зафіксувала збитки на суму 73 млн CAD. У серпні ц. р. компанія з

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply