Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 22, 2018

Подяка за військову підтримку

Автор:

|

Травень 28, 2015

|

Рубрика:

Подяка за військову підтримку

Стівен Гарпер

Президент України провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Канади. Вони обговорили останні події на Донбасі. Петро Порошенко подякував за допомогу, яку Канада надала Україні, зокрема, ухваливши рішення про відправлення військових інструкторів та надіславши кілька партій військового обладнання. «Ми постійно відчуваємо ваше дружнє плече», — зазначив Петро Порошенко. Український президент також запросив канадського прем’єра відвідати Київ найближчим часом, і той прийняв запрошення.

Стівен Гарпер, своєю чергою, наголосив на тому, що Україна надалі може розраховувати на Канаду. Співрозмовники скоординували позиції напередодні зустрічі G7, яка має відбутися у червні ц. р. в Німеччині. Крім того було обговорено низку питань українсько-канадських взаємин. Користуючись нагодою, Президент України привітав канадців із переконливою перемогою їхньої збірної на чемпіонаті світу з гокею.
До слова, Владислав Третяк, президент Федерації гокею Росії, заявив про те, що канадська федерація прийняла вибачення щодо інциденту у фіналі чемпіонату світу, коли російські гокеїсти передчасно покинули лід, висловивши тим неповагу до суперника.
«Ситуація з IIHF розвивається дуже добре. Я відправив канадцям лист із вибаченнями, вони сказали, що ми співпрацюємо з ними далі й немає ніяких проблем. Це — збіг обставин. Можливо, буде якийсь штраф. То була випадковість, можете запитати у будь-кого з хлопців, просто якась плутанина», — виправдовувався п. Третяк.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...