Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 20, 2019

План приходу опозиції до влади

Автор:

|

Березень 22, 2012

|

Рубрика:

План приходу опозиції до влади

«Ті, хто виступає проти об’єд­нання опозиції, або помиляються, або свідомо обманюють людей», — заявив Валентин Наливайченко, голова політради «Нашої України», у парламенті Канади на слуханнях, присвячених українсько-канадським відносинам. «Політичне й інституційне об’єднання опозиції дає чи не єдиний шанс на зміну ситуації в Україні та зміну режиму Януковича. Для того, щоб отримати демократичну більшість у Верховній Раді, нам потрібно скоординувати свої дії в спільних виборчих штабах у Києві та в реґіонах і забезпечити дієвий контроль над виборчим процесом — не допустити фальсифікацій, а якщо це стане неможливим, то разом визнати вибори нелеґітимними», — зазначив п. Наливайченко, виклавши план дій для об’єднаної опозиції: єдиний виборчий штаб — єдиний список кандидатів — парламентська більшість — новий президент.

Виступаючи в парламенті Канади, Валентин Наливайченко засудив репресії проти Юлії Тимошенко та Юрія Луценка: «Без участі в майбутніх виборах п. Тимошенко й п. Луценка леґітимність виборів буде під великим сумнівом».

Політик закликав уряд і правозахисні організації Канади скерувати спостерігачів на парламентські вибори 2012 року в Україні. Він зауважив, що «одним із найважливіших завдань опозиції є не лише спротив режиму Януковича, а й вироблення цілісного політичного бачення перспективи України — перспективи XXI ст. «Це здатне зробити лише нове покоління українських політиків, яке приходить у нашій державі», — резюмував пан Наливайченко.

 Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...