Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 12, 2018

Південна чарівність North Bay

Автор:

|

Липень 28, 2016

|

Рубрика:

Південна чарівність North Bay

Pinewood Park

Коли втомлене сонце починає хилитися туди, де озеро Ніпіссінґ зливається з горизонтом, пірс міста Норт-Бей, що на північ від Торонто, заповнюється людьми. Хтось просто прогулюється, милуючись вечірніми краєвидами. Хтось випробовує своє рибальське щастя в надії завершити день хорошим уловом. Але основна маса людей усе ж поспішає зайняти місця на прогулянковому теплоході Chief Commanda II.
Ми також потрапили на 2,5-годинний вечірній рейс, заповнений найрозмаїтішою публікою: тут були і відпочивальники з дітьми, і любителі природи, і закохані парочки, і навіть учасники місцевого весілля. На двопалубному теплоході достатньо місця для всіх. До того ж на борту працював ресторан, і бажаючі могли підкріпитися відповідно до своїх смаків або просто випити кілька пляшок пива.

Chief Commanda II був першим пасажирським судном Канади, повністю зробленим з алюмінію. Свого часу він був еталоном розкоші, оскільки обладнаний електричним підігрівом палуби і зручними сидіннями. Він і зараз ідеально підходить для комфортного відпочинку. Спроектований для плавання у північних водах, цей лайнер має довжину близько 100 футів і ширину 36 футів. Працює від двох (із турбонаддувом) дизельних двигунів, вироблених у Швеції

Chief Commanda II був першим пасажирським судном Канади, повністю зробленим з алюмінію. Свого часу він був еталоном розкоші, оскільки обладнаний електричним підігрівом палуби і зручними сидіннями. Він і зараз ідеально підходить для комфортного відпочинку. Спроектований для плавання у північних водах, цей лайнер має довжину близько 100 футів і ширину 36 футів. Працює від двох (із турбонаддувом) дизельних двигунів, вироблених у Швеції

Команда круїзного лайнера виявилася досить молодою та працювала без поділу на чоловічі й жіночі обов’язки. Зовсім юні дівчата виконували операції зі швартування, причому дуже вміло.
А ось капітаном, а точніше Relief Captain, на нашому рейсі виявився статний чолов’яга, у професійний досвід котрого можна було повірити, уже тільки оцінивши зовнішній вигляд — справжній морський вовк. Звати його Келлі Мозлі-Вільямс. Уся кар’єра моряка, як виявилося, була пов’язана з цим судном, яке він знає до останнього гвинтика. Отримавши маґістерський ступінь із судноводіння у внутрішніх і малих водах, він не пропустив жодного сезону в Північному Онтаріо з 1975 року. Крім цього, захоплення капітана Келлі так само пов’язані зі судноплавством — він пристрасний шанувальник яхт і любить навчати своєму ремеслу молодь.

Relief Captain Келлі Мозлі-Вільямс не проти навчити своєму ремеслу навіть найменших подорожуючих

Relief Captain Келлі Мозлі-Вільямс не проти навчити своєму ремеслу навіть найменших мандрівників

Уже на зворотному шляху до причалу він дозволив нам зайти у капітанську рубку і навіть трохи покерувати штурвалом. Нам пощастило, що у напрямку нашого руху нікого не
було. Тому люди, тварини та птахи в результаті цього експерименту не постраждали.
Трохи втомлені від шуму корабельних машин і механізмів, але водночас сповнені вражень від цього озерного круїзу, ми разом із галасливою юрбою зійшли на берег. У якийсь момент було навіть важко збагнути, де гості з весілля, а де ми — усім було однаково весело.
На берег із боку Trout Lake неспішно насувався тихий нортбеївський вечір. При цьому, на подив, комарів не було зовсім, тільки незлобиві mayflies пурхали навколо ліхтарів.
Після морської мандрівки ми повернулися в напоєну сосновими запахами оазу нашого Clarion Resort Pinewood Park. Це місце однозначно варте того, щоб сказати про нього кілька слів. Перш за все хотілося б відзначити високий професіоналізм топ-менеджерів цього готелю. Джейк Лакорз, помічник генерального директора, зазначив у розмові з нами, що в ряду першочергових пріоритетів була й залишається турбота про клієнта.
«Філософія нашого генерального директора Сюзан Рей є непорушною — на першому місці завжди мають бути наші гості. Й організація нашого сервісу починається з простого службовця готелю і закінчується нею. Ніде в прагненні створити найкращі умови для відпочинку наших відвідувачів не повинно бути слабких ланок. Рівень сервісу повинен зберігатися в усьому пакеті: чи то гольф, риболовля, катання на конях, чи щось інше. Ми дбаємо не лише за комфорт та затишок готельних номерів», — запевнив нас Джейк.
Персонал готелю, ресторану, курортних комплексів становить загалом 75 осіб, і всюди, відвідуючи ті чи інші об’єкти всередині Clarion Resort Pinewood Park, ми відчували гостинність і бажання зробити так, аби перебування в цьому місці не засмутило нас.
«За останні 40 років представники вже не одного покоління перегорнули особливі сторінки свого життя, відсяткувавши у нас свої весілля. Готель залишається в пам’яті все більшої і більшої кількості людей. І багато хто намагається обов’язково повернутися сюди з часом, хоч на кілька днів, аби додати нових емоцій своїм спогадам», — не без гордощів додає п. Лакорз.

1975-го року колишній власник готелю Джон Кеннеді звернувся до любителів моделювання залізниці з пропозицією розмістити у фойє готелю дисплей і виставляти колекцію моделей поїздів. Уже понад 40 років, на радість дітям і дорослим, десятки вагонів — точних копій канадської залізниці — рухаються різними маршрутами з досить високою швидкістю. Достатньо тільки натиснути на кнопку.

1975-го року колишній власник готелю Джон Кеннеді звернувся до любителів моделювання залізниці з пропозицією розмістити у фойє готелю дисплей і виставляти колекцію моделей поїздів. Уже понад 40 років, на радість дітям і дорослим, десятки вагонів — точних копій канадської залізниці — рухаються різними маршрутами з досить високою швидкістю. Достатньо тільки натиснути на кнопку.

Ми сиділи біля розпаленого каміна в нашому затишному номері й також згадували ті кілька днів, що пролетіли, як одна мить. За вікном бірюзово відсвічувала вода басейну, і було дивне відчуття, що ми немов перебуваємо десь на Карибах. Здавалося, варто вийти на балкон і можна побачити океанський берег із пальмами, які гойдаються у такт вечірнього бризу. У кожного залишалися свої спогади від перебування в Clarion Resort Pinewood Park: наймолодші ніколи не забудуть величезний макет залізниці, з напрочуд точними копіями потягів, вагонів і різними вантажами всередині них, із точно відтвореним рельєфом місцевості, дорослі пам’ятатимуть час, проведений на чудовому полі для гольфу і прогулянки берегом озера. На якийсь час ми навіть забули про Інтернет, який у готелі є, а це свідчить багато про що.
Зоряна північноонтарійська ніч м’яко опустилася на Норт-Бей. Невелике містечко, знайомство з яким було справжнім одкровенням, занурювалося в тишу та спокій. І подумалося: хіба можна бажати чогось кращого, щоб розслабитися після цілодобового метушливого ритму Великого Торонто? Ми не прощаємося з цією оазою краси, затишку та домашнього тепла. Ми обов’язково сюди повернемося.

Інна Кручек

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...