Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 17, 2018

Петиція щодо скасування віз для українців

Автор:

|

Січень 21, 2016

|

Рубрика:

Петиція щодо скасування віз для українців

Канадська віза

У парламенті зареєстрована електронна петиція, що закликає скасувати візовий режим із Україною. Петиції бракує всього 300 підписів, аби потрапити на обговорення до парламенту. На переконання Ніколаса Кравця, автора петиції з Вінніпегу, чинний зараз візовий режим не сприяє розвиткові двосторонніх відносин між Україною та Канадою.
«Чинні канадські візові вимоги перешкоджають українському бізнесу інвестувати у Канаду й ускладнюють передачу знань і професійні обміни, чим підривають основи Зони вільної торгівлі. Крім цього, безвізове ведення бізнесу та туризм дозволять стимулювати економічне зростання та створення нових робочих місць», — написав п. Кравець у обґрунтуванні своєї петиції.
Електронне звернення вже підтримав Джеймс Безан, чинний депутат федерального парламенту. Якщо до 16 травня ц. р. петиції вдасться набрати щонайменше 500 підписів, її можна буде винести на обговорення до сесійної зали парламенту. В такому випадку уряд буде зобов’язаний впродовж 45 днів надати письмову відповідь.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...