Warning: getimagesize(/homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/uploads/2011/10/ch6b_HoC_40thParliament_Session2-300x226.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/plugins/wonderm00ns-simple-facebook-open-graph-tags/public/class-webdados-fb-open-graph-public.php on line 948

Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

Партії засудили вирок Тимошенко

Автор:

|

Жовтень 26, 2011

|

Рубрика:

Парламент Канади завершив термінові дебати про відступ демократії в Україні, під час яких усі чотири канадські партії одноголосно засудили вирок у справі Юлії Тимо­шенко. Запропонована парламентом стратеґія для України містить у собі, зокрема, підтримку громадянського суспільства, неурядових організацій, незалежних мас-медіа, перегляд пріоритетів канадсько-українських відносин, а також моніторинґ майбутніх парламентських виборів.

«Вибори до українського парламенту в жовтні 2012 року будуть єдиною реальною нагодою збалансувати владу, адже сьогодні як Верховна Рада, так і судова система контролюються президентом», — зазначено в підсумковому документі.

Проте Канада висловлює побоювання щодо наступних парламентських виборів в Україні. «Як можна буде оголосити їх чесними та вільними, якщо лідери двох опозиційних партій, включаючи лідера офіційної опозиції, не мають змоги взяти в них участь?» — пишуть парламентарії.

 Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...