Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

Обурення катуванням українців

Автор:

|

Лютий 06, 2014

|

Рубрика:

Обурення катуванням українців

Канада висловила обурення викраденням Дмитра Булатова, одного з лідерів Автомайдану. У заяві Джона Бирда, міністра закордонних справ Канади, ідеться, що викрадення людей в Україні є спробою залякати учасників мирних протестів.

«Канада обурена викраденням відомого українського опозиційного лідера Дмитра Булатова та жорстокими тортурами, яких він зазнав. Наш посол разом із представниками інших країн відвідав лікарню, у якій перебуває п. Булатов, аби дізнатися про його стан і висловити стурбованість Канади. Ми закликаємо до проведення незалежного розслідування обставин цієї справи та всіх інших злочинів, скоєних щодо учасників протестів», — зазначив міністр.
Джон Бирд додав, що Канада просить український уряд конструктивно співпрацювати з опозицією й українським народом із метою врегулювання кризи мирним шляхом. «Ми будемо стежити за розвитком ситуації в Україні й разом із нашими міжнародними партнерами розглянемо варіанти подальшого реагування, якщо це буде потрібно», — наголосив міністр.
А тим часом у центрі Києва спалили авто Інни Царькової, представниці уряду Канади в Україні, а також активістки Автомайдану. Пожежа сталася в ніч на 1 лютого на вулиці Федоріва, 1. Як відомо, суддя Печерського суду Оксана Царевич забрала права на 6 місяців у Інни Царькової, котра 29 грудня брала участь у автопробігу до Межигір’я. Тепер їй, можливо, мстяться за санкції, які уряд Канади застосував до деяких українських чиновників.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply