Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

Нова міс українська Канада

Автор:

|

Липень 21, 2016

|

Рубрика:

Нова міс українська Канада

Ірина Житарюк

Як повідомив сайт Visi.ca, 16 липня ц. р. в Торонто завершився конкурс «Міс українська Канада 2016». Перемогу на конкурсі здобула чернівецький дизайнер Ірина Житарюк, котра живе в Саскатуні (провінція Саскачеван). Спеціально для конкурсу Ірина приготувала особливу колекцію одягу в українському народному стилі.
Головним критерієм відбору до «Міс українська Канада» не є жіноча врода. Організатори конкурсу вважають це поняттям суб’єктивним, тож вимог щодо зовнішності чи фізичних параметрів перед претендентками не ставлять. Основною умовою до участі у конкурсі є українське походження та проживання у одній із провінцій Канади, а також вік — не менше 18 і не більше 30 років. Тому «Міс українська Канада» — насамперед чудова можливість продемонструвати свій талант і знання української культури.
«Відбір був довгим і жорстким, — розповідає Ірина, — із 62 потенційних кандидаток до конкурсу допустили лише 16 дівчат. Спочатку ми заповнили заявки, потім — анкети, в яких необхідно було детально описати своє життя, професію, хобі, талант, яким володіємо, нагороди та досягнення, волонтерські та доброчинні справи. Потім у нас було інтерв’ю. Я розповіла про свою колекцію».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...