Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 25, 2018

Невідомий напав на сирійських біженців

Автор:

|

Січень 14, 2016

|

Рубрика:

Невідомий напав на сирійських біженців

Сирійські біженці

Починаючи з листопада 2015-го до Канади прибули 10 тис. сирійських біженців. Приїзд майже 5 тис. осіб був профінансований за рахунок пожертв приватних осіб, витрати на доставку інших оплатив федеральний уряд. Вимушених переселенців із 4 листопада минулого року доставляють транспортними літаками канадських Військово-повітряних сил із Йорданії та Лівану, де біженці перебувають у спеціальних таборах. Джон Мак-Каллум, міністр у справах імміґрації, біженців і громадянства наприкінці грудня 2015-го запевнив громадськість, що до 1 березня ц. р. в Канаду будуть доставлені 25 тис. сирійців.
Однак це подобається не всім. 9 січня у Ванкувері невідомий напав на сирійських біженців, розпиливши перцевий газ на автобусній зупинці. Внаслідок інциденту постраждали близько 30 людей, серед них — жінки та діти. За даними поліції, біженців запросили до центру Мусульманської асоціації на зустріч із місцевою громадою та міськими політиками. Коли вони покинули центр і зібралися на автобусній зупинці, до них під’їхав невідомий на велосипеді та розпилив перцевий газ. «Ми просто стояли і раптом почали кашляти, очі палали. Не розуміли, що відбувається», — розповіла одна з очевидців. За словами ще одного свідка, декотрі діти втратили свідомість.
Прем’єр-міністр Трюдо засудив напад на новоприбулих сирійських біженців у Ванкувері. «Це — не те, ким ми є, і не відображає теплий прийом, який запропонували канадійці», — написав він у Twitter. Ґреґор Робертсон, мер Ванкувера, назвав напад «відразливим виявом ненависті» і наголосив, що його місто продовжить радо зустрічати біженців.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...