Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 24, 2020

Не змогли з’ясувати, куди пішли гроші, виділені на боротьбу з тероризмом

Автор:

|

Травень 16, 2013

|

Рубрика:

Не змогли з’ясувати, куди пішли гроші, виділені на боротьбу з тероризмом

Аудитори, перевіряючи витрати бюджетних коштів Канади, не змогли з’ясувати, куди поділося 3,1 млрд CAD, виділених на профілактику тероризму. Повідомляється, що перевірку законності витрачання коштів проводила комісія на чолі з Майклом Фергюсоном, генеральним аудитором Канади. У доповіді, складеній за підсумками перевірки, наголошується, що з 2001-го по 2009 рік на боротьбу з тероризмом із бюджету було виділено 12,9 млрд CAD, які розподілили між 35 різними відомствами.

Аудиторам удалося визначити долю лише 9,8 млрд CAD. П. Фергюсон розповів, що поки ще не має даних про те, що три мільярди могли бути використані не за призначенням, однак зазначив, що, якщо відомства витратили виділені кошти на інші потреби, вони мали отримати на це дозвіл уряду.
Нагадаємо, що влада Канади серйозно перейнялася питаннями тероризму 2001 року, після подій 11 вересня в Нью-Йорку. Тоді було ухвалено цілу низку жорстких антитерористичних законів, а також розроблено програму щодо недопущення терористів до Канади та виявлення потенційних злочинців, що вже перебувають у країні. Питання про посилення боротьби з тероризмом у Канаді знову потрапило в центр уваги влади та суспільства після теракту на Бостонському марафоні. Парламент країни, зокрема, відновив дію кількох спрямованих на боротьбу з тероризмом законів, що обмежують права громадян, і скасованих 2007-го.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply