Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 18, 2018

Найбільший коледж Канади запрошує українських студентів

Автор:

|

Травень 26, 2015

|

Рубрика:

Найбільший коледж Канади запрошує українських студентів

Humber College

Освіта в Канаді для української молоді стає доступнішою, ніж будь-коли в історії незалежності України. Наші студенти тепер мають змогу не тільки здобути вищу освіту, а ще й отримати практичний закордонний робочий досвід на канадських підприємствах. Саме такий досвід потрібний українській молоді, яка незабаром повинна очолити процес справжніх реформ української держави, щоби вивести її з неефективного «ручного режиму управління» й унеможливити повернення до керма держави «червоних директорів» та їхніх ставників.

Канадські вищі навчальні заклади (ВНЗ) стають дедалі популярнішими серед української молоді, адже статус вищої освіти Канади ціниться нарівні з британськими й американськими вишами, а плата за якість отриманого диплому в Канаді є істотно нижча, ніж в інших англомовних європейських чи американських навчальних закладах. Окрім того канадська міжнародна політика зарекомендували себе як «найближча і найрідніша» до України у ці нелегкі часи. Тому зрозуміло, що кількість охочих навчатися у Канаді українців зростатиме з року в рік.
Канадські ВНЗ теж зацікавлені в українських студентах. Добре відомий по всій Канаді, а особливо в Торонто, «Гамбер Коледж» (Humber College) планує збільшити число українських студентів у своїх лавах. Саме тому цей ВНЗ 4 травня ц. р. підписав домовленість із освітянською консалтинговою фірмою «Група Провіденс», яка відтепер офіційно представляє «Гамбер Коледж» в Україні.
Підписання угоди з Humber College спричинене наміром цього навчального закладу збільшити кількість українських студентів. Тарас Паславський, директор із міжнародних зв’язків «Групи Провіденс», пояснює: «Гамбер Коледж» бажає мати більше студентів із України, бо українська молодь додає різноманітності ВНЗ і змістовно збагачує навчальну атмосферу».
«Група Провіденс» добре відома читачам тижневика «Міст» і українській громаді в Торонто, адже вона активно працює на розбудову освітянських зв’язків між Україною та Канадою. Ця консалтингова фірма абсолютно безкоштовно надає потенційним студентам із України повний спектр консультацій: від вибору навчальної програми до вступу до обраного навчального закладу; від допомоги зі заповненням анкети на студентську візу й аж до прибуття в Канаду. «Група Провіденс» також тісно співпрацює з родичами потенційних студентів, котрі проживають в Канаді, надаючи їм пояснення щодо процедури вступу у канадський ВНЗ. Під час усього процесу «Група Провіденс» «тримає родичів в курсі справи» стосовно як вступної кампанії, так і отримання студентської візи. На загал, «Група Провіденс» уже допомогла десяткам студентів з України успішно прибути на навчання в Канаду.
«Гамбер Коледж» розташований у Торонто. Тут навчається 82 тис. студентів. У Торонто коледж має два кампуси, а третій – розмістився неподалік м. Оранжвіла. Humber College пропонує студентам 170 різноманітних спеціалізацій і програм. Особлива увага приділяється практичним програмам, які готують студентів для успішного занурення у реальний і справжній світ економіки та промисловості. Завдяки такому підходу до науки 80 % усіх студентів цього ВНЗ знаходять роботу протягом шести місяців після закінчення навчання.
Humber College пропонує студентам високоякісні програми з прикладної механіки й ІТ-технологій, бізнесу, маркетингу, мистецтва, медично-оздоровчим наук, туризму, гуманітарних наук, соціальної опіки, громадського та державного управління.
Мало хто з українських студентів і громади Торонто здогадується, що «Гамбер Коледж» вже заочно добре відомий серед української молоді, адже усі фільми славетної голівудської кінофраншизи «Поліцейська академія» було відзнято на південному кампусі цього ВНЗ. Головне приміщення поліцейської академії, яке запам’яталося любителям цієї комедії як будівля із червоної цегли в романському стилі з великою круглою клумбою спереду, є одним із корпусів Humber College. Південний кампус розташовується у міському парку на березі озера Онтаріо в Торонто.
«Відтоді «Гамбер Коледж» було модернізовано, зведено нові сучасні споруди, але навколишнє середовище південного кампусу не змінилося, і він далі виглядає, як кінокадр із фільму», — розповідає п. Паславський.
«Група Провіденс» рекомендує однорічні післядипломні програми українським студентам, котрі вже отримали диплом бакалавра або магістра в Україні. Однорічні післядипломні програми дозволять здобути необхідну кваліфікацію та досвід, що в кілька разів збільшує шанси знайти кращу роботу з вищою заробітною платнею у міжнародних престижних компаніях. Для сучасної молоді в Україні це — одна з найкращих інвестицій у своє майбутнє та майбутнє рідної країни. А бакалаврат (чотирирічна програма) з «Гамбер Коледжу» славиться своїм статусом та авторитетом по всій Канаді.
«Звісно, студентам у процесі вступу до ВНЗ у Канаді доведеться платити за навчання, але ми хочемо надати більше можливостей для ширшого кола потенційних студентів із України на початковій стадії. Саме тому ми не беремо плати за послуги, як це часто роблять в Україні агентські фірми. Крім того наша компанія спеціалізується суто на освіті в Онтаріо, що дає змогу зосередитися на всіх нюансах, притаманних ВНЗ Онтаріо. А підписані угоди з навчальними закладами Канади дозволяють фахово й офіційно представляти коледжі та навчальні програми студентам, що, своєю чергою, гарантує їм вступ до обраного ними ВНЗ», — стверджує директор із міжнародних зв’язків.
Цьогоріч «Гамбер Коледж» запровадив невеликі стипендії для українських студентів, які отримають найвищий бал наприкінці навчального року. Адміністрація Humber College вважає, що це полегшить фінансове становище українських міжнародних студентів у ці нелегкі часи, які зараз переживає економіка України.
«Група Провіденс» вже довгі роки працює з онтарійськими ВНЗ – із «Джордж Браун Коледжем», «Ніаґарським Коледжем» і «Коледжем Шерідан». До того ж «Група Провіденс» ще раніше уклала представницькі угоди з низкою канадських державних і приватних шкіл із вивчення англійської мови для набору студентів і дорослих із України для навчання в Канаді. Крім того «Група Провіденс» співпрацює з низкою інших коледжів та університетів Канади й України з метою поглиблення освітянських і студентських зв’язків між обома країнами.
«Група Провіденс» спеціалізується у сферах бізнесу, піару, урядових стосунків і міжнародної освіти. Щодо додаткової інформації звертайтеся за телефоном: +1-647-831-2139, або на електронну пошту: info@prov.in.ua.
«Група Провіденс»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...