Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 26, 2020

Найбільша автокатастрофа

Автор:

|

Лютий 09, 2012

|

Рубрика:

Найбільша автокатастрофа

У провінції Онтаріо мікроавтобус зіткнувся з вантажною автоплатформою, загинуло 11 людей. Аварія сталася 6 лютого біля населеного пункту Гемпстеда. Вантажівка врізалася в борт автобуса, який відкинуло на стіну прилеглого фермерського будиночка. За даними поліції, мікроавтобус порушив правила дорожнього руху, проїхавши на заборонений сиґнал світлофора, що й спричинило аварію.

Унаслідок дорожньої пригоди загинуло десятеро пасажирів автобуса й водій вантажівки. Ще троє осіб шпиталізовано в критичному стані. За даними поліції, в автобусі перебували робітники місцевого птахівничого підприємства, усі вони були трудовими міґрантами з Перу.

Власник ферми, на якій працювали загиблі, повідомив, що деякі з них співпрацювали з ним протягом більш ніж десяти років. «Від імені 13 млн жителів Онтаріо висловлюю найглибше співчуття тим, хто втратив своїх близьких. Ми молимося за тих, кого доставили в шпиталь», — заявив Далтон Мак-Ґінті, прем’єр-міністр Онтаріо. Автокатастрофа стала найбільшою за чисельністю жертв у провінції Онтаріо з 1999 року.

 Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply