Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 18, 2018

Нагорода за допомогу Україні

Автор:

|

Травень 28, 2015

|

Рубрика:

Нагорода за допомогу Україні

о. Роман Ґаладза

250 волонтерів, котрі допомагали активістам на Євромайдані та українським бійцям на сході України, отримали нагороди від Української греко-католицької церкви. За активну допомогу відзначили й представників української діаспори з Канади.

Активіст Євромайдану Іван, забираючи поранених і убитих під час військового протистояння, сам отримав кулю, яка ледь не вбила його. Проте, щойно одужавши, чоловік одразу ж зайнявся волонтерською справою. Тепер разом з іншими майданівцями Іван збирає кошти на позашляховики для військових і переправляє їх у зону бойових дій. І сам він не вважає свою працю чимось особливим.
Волонтерську подяку також отримав і о. Роман Ґаладза із Торонто. Його прихожани щомісяця приносять до храму пожертви та передають їх в Україну.
Зібрати представників усіх волонтерських організацій і груп Львова було непросто, адже більшість із них не афішує свого доброчинства. «Метою цього заходу було об’єднати всіх волонтерів. Зібратися, показати, як нас є багато, що ми — єдині, що в нас усіх — спільна мета», — розповіла Марта Батринюк, координатор форуму.

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...