Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 22, 2019

На відновлення Будинку профспілок — 5 тисяч

Автор:

|

Квітень 24, 2014

|

Рубрика:

Будинок профспілок у Києві

Канадська профспілка перерахувала на відновлення Будинку профспілок у Києві близько 5 тис. CAD. Про це повідомив Сергій Українець, заступник голови Федерації профспілок України (ФПУ). Посадовець зазначив, що в процесі відродження Будинку профспілок ФПУ розраховує на підтримку не тільки профспілкових організацій України, але й профспілок інших країн, міжнародних профспілкових організацій і об’єднань. Так, Глобальна профспілка-інтернаціонал громадського обслуговування оголосила про проведення кампанії зі збору коштів для відновлення київського Будинку профспілок.

«Із цією метою Європейською федерацією громадського обслуговування відкрито рахунок, на якому акумулюються відповідні кошти, що будуть передані на відновлення Будинку після визначення підрядника. Уже на рахунок ФПУ надійшло 5 тис. CAD від канадської профспілки громадського обслуговування. Федерація профспілок України звернулася також із листами до Міжнародної конфедерації профспілок і Європейської конфедерації профспілок про збір коштів на відновлення будівлі», — зазначили у ФПУ.
Відновлення Будинку профспілок відбудеться чотирма етапами, попередня вартість робіт становитиме понад 100 млн грн. Зараз у будівлі тривають ремонтні роботи. «Що ж до самого будинку, то зараз ми виконуємо демонтажні зовнішні роботи. А потім будемо заходити всередину приміщення. Ще працюють експерти, і ми чекаємо на висновки попередньої експертизи», — пояснив Олег Регіда, головний інженер Київміськбуду.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...