Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 21, 2020

Міністр привіз в Україну багатомільйонну допомогу

Автор:

|

Квітень 30, 2015

|

Рубрика:

Міністр привіз в Україну багатомільйонну допомогу
Кріс Александр

Кріс Александр

Кріс Александр, міністр громадянства й міґрації Канади, перебуваючи у Дніпропетровську, заявив, що Канада додатково виділила вимушеним переселенцям в Україні 15 млн CAD допомоги. «Сусідня держава вторглася сюди, її збройні сили перебувають тут, але вона навіть не готова зізнатися в цьому. Це — ганьба для Путіна. Це — ганьба для тих у Росії, хто його підтримує. Ми будемо працювати з Україною, щоби ці помилки були виправлені», — сказав урядовець.

Раніше для переселенців уже придбали одяг, взуття, засоби гігієни та необхідні речі на 3 млн CAD. Як повідомили у посольстві Канади в Україні, всі речі намагаються закупити саме в Україні, щоби водночас підтримати місцевих виробників.
Волонтери розповіли, що вивчають потреби кожної родини і навіть намагаються врахувати улюблений стиль одягу дорослих і дітей. Лише за день у дніпропетровському пункті допомоги переселенцям новий одяг, взуття та постільну білизну отримали 30 сімей.
«Речі — гарні та якісні. У мене — одна дитина, дівчинка 11 років. Я вважаюся матір’ю-одиначкою. Важкувато, звісно, але пристосовуємося потрошку. Як кажуть, вибираємося з ями», — розповіла Наргіза Матякубова переселенка з Єнакієвого.
28 квітня Кріс Александер і Микола Балан, виконувач обов’язків командувача Національної гвардії України, передали НГУ 51 прилад нічного бачення. Церемонія передачі відбулася в Головному управлінні НГУ. Загалом Канада планує поставити Україні 238 приладів нічного бачення PVS-7. Вартість одного такого приладу, як повідомляється на сайті його виробника, становить близько 3,6 тис. USD.
А на міжнародній конференції з підтримки України міністр у справах громадянства та міґрації Канади того ж дня оголосив про старт проекту «Партнерство для розвитку міст в Україні», на реалізацію якого Канада планує виділити 19,7 млн ?? CAD. Гроші надійдуть в Україну впродовж 2015-2021 рр.
У межах проекту передбачено виділення коштів на поліпшення співпраці між органами влади з метою децентралізації. Як уточнив п. Александер, особлива увага в проекті буде приділятися жінкам-підприємцям.
У містах-партнерах проекту буде відкрито вісім центрів бізнес-послуг, чотири бізнес-інкубатори, які будуть управлятися місцевими радами. Також у перспективі — створення восьми бізнес-асоціацій.
Міністр також пообіцяв надати Україні гроші на вирішення гуманітарних питань. Кріс Александер наголосив на тому, що вирішення кризи в українській державі є дуже важливим. «Саме тому мені було так приємно оголосити від імені Канади, що надається новий пакет на суму 50 млн CAD на гуманітарну допомогу», — пояснив урядовець. Крім того, політик висловив надію, що інші країни-донори підтримають Україну у цей скрутний для неї час.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply