Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

Мільйон — для підвищення релігійної толерантності

Автор:

|

Жовтень 16, 2014

|

Рубрика:

Мільйон — для підвищення релігійної толерантності
Ендрю Беннет

Ендрю Беннет

Канада має намір реалізувати в Україні два проекти загальною вартістю понад 1 млн CAD, які мають на меті підвищити рівень релігійної толерантності в українському суспільстві. Про це під час візиту в Україну заявив Ендрю Беннет, посол Канади з релігійних питань.

Відомо, що проекти будуть фінансуватися Фондом релігійних свобод уряду Канади. Зокрема, мова йде про початок ініціативи «Сприяння безпеки релігійних громад та інших в Україні». Вона передбачає реалізацію трирічного проекту вартістю 950 тис. CAD у співпраці з Організацією з безпеки та співробітництва в Європі через Бюро демократичних інститутів і прав людини.
Друга ініціатива — «Заохочення релігійної терпимості та примирення в українському громадянському суспільстві» — передбачає дворічний проект вартістю 240 тис. CAD. «Реалізація проекту, яка буде проходити в партнерстві з Catholic Near East Welfare Association, передбачає забезпечення кращого розуміння проблем, на шляху до свободи віросповідання, підвищення рівня релігійної толерантності в українському суспільстві, заснованому на знаннях історичних фактів і відмовою від радянських стереотипів, а також розвитку лідерських навичок для побудови демократії і міжкультурної та релігійної толерантності через міжнародні студентські обміни, серії лекцій та річні програми», — ідеться в повідомленні Міністерства закордонних справ України.

Оксана Руда, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...