Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 29, 2020

Мерів запідозрили в корупції

Автор:

|

Листопад 16, 2012

|

Рубрика:

Мерів запідозрили в корупції

У провінції Квебек через підозри в корупції пішов у відставку Жиль Веланкур, мер міста Лаваля. Як заявив сам п. Веланкур, який обіймав посаду мера 23 роки, він назавжди йде з політики. Однак чиновник повністю відкидає висунуті проти нього звинувачення.

Рішення про відставку політик ухвалив після здійсненого в нього обшуку у зв’язку зі справою про шахрайство й отримання хабарів. 24 жовтня Жиль Веланкур оголосив про те, що бере відпустку через недугу. Цього ж дня антикорупційний департамент поліції Квебеку вивчив вміст його банківської комірки. Згодом обшуки пройшли в будинку та робочому кабінеті чиновника.
Зазначимо, що розслідування було відкрите після того, як колишній голова збанкрутілої будівельної фірми заявив, що п. Веланкур брав «відкати» розміром 2,5 % від суми угоди за всіма будівельними контрактами. Справою Жиля Веланкура займається спеціальна комісія, очолювана Франсом Шарбоньє, суддею верховного суду Квебека. Комісія розслідує ймовірну змову будівельних компаній і їхні можливі зв’язки з організованою злочинністю.
Раніше, 5 листопада, подав у відставку Жеральд Трамбле, мер Монреаля. Він покинув свій пост через підозри в причетності до незаконного фінансування його партії «Об’єднаний Монреаль» за рахунок хабарів і шахрайства. Згідно зі словами свідків, партія отримувала «відкати» з тендерів на будівництво в місті. Причому мер, як вони стверджують, був у курсі незаконних махінацій. 70-річний Трамбле заперечує ці звинувачення.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply