Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 29, 2020

Мера Торонто усунули з посади

Автор:

|

Листопад 29, 2012

|

Рубрика:

Мера Торонто усунули з посади

Мер Торонто був усунений із посади у зв’язку з нехтуванням правилами про конфлікт інтересів. Суд встановив, що, коли Роб Форд був депутатом міського зібрання, він неодноразово використовував офіційні бланки, щоби домагатися фінансування футбольної команди, яку сам тренував на громадських засадах.
На думку судді, напередодні голосування з питання про повернення отриманих від спонсорів коштів п. Форд проявив «навмисну ??сліпоту» щодо законів, а продемонстрував також зневажливе й зухвале ставлення до міського уповноваженого з професійної етики.
Уповноважений дійшов висновку, що мер Форд порушив кодекс державного службовця і й тому повинен виплатити жертводавцям 3 150 CAD зі своєї кишені. Міська рада визнала правоту уповноваженого та проголосувала за санкції стосовно Роба Форда, однак той так і не виконав рішення й грошей не виплатив. Рішення суду про усунення мера Торонто набуває чинності через два тижні, однак п. Форд продовжить виконувати обов’язки градоначальника, поки розглядається його апеляція. Мер пообіцяв балотуватися знову, якщо програє апеляцію.
Роб Форд, який дотримується правих поглядів, не раз опинявся в центрі кількох скандалів від моменту обрання 2010 року. Зокрема, його звинувачували в демонструванні непристойних жестів зі свого автомобіля, у читанні за кермом на автомагістралі та грубих суперечках із журналістом Toronto Star і співробітником транспортної компанії Торонто.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply