Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Мер Торонто хотів викупити своє відео

Автор:

|

Грудень 11, 2013

|

Рубрика:

Мер Торонто хотів викупити своє відео

Роб Форд, мер Торонто, намагався викупити відеоролик, на якому його зафіксовано в ту мить, коли він курить крек. Про це повідомила агенція Associated Press, ґрунтуючись на матеріалах поліцейського стеження за наркодилерами.

На записах перемовин між імовірними членами злочинного угруповання чути, як вони обговорюють свої контакти з мером і його пристрасть до наркотиків. Один із підозрюваних, зокрема, каже, що п. Форд запропонував йому за відеозапис 5 тис. CAD і автомобіль, але отримав відмову. Річ у тому, що зловмисник сподівався набагато більшої суми — 150 тис CAD. Крім відеозапису, підозрювані говорили також про фотознімки Роба Форда у моменти не тільки куріння креку, а й вживання героїну. Наркодилер поділився зі спільником своїм наміром розмістити один із таких знімків у Instagram.
Як писав «Міст», у листопаді ц. р. п. Форд зізнався у вживанні креку — похідного від кокаїну наркотику, хоча до цього заперечував всі звинувачення на свою адресу. Міській раді Торонто не вдалося домогтися відставки мера, проте вона кардинально обмежила його повноваження, звівши їх до суто представницьких функцій. Скандал довкола Роба Форда, обраного на посаду мера 2010-го, розгорівся навесні 2013 року, після публікації поліцейського звіту про його діяльність. Автори документа з’ясували, що міський голова приділяв мало часу посадовим обов’язкам, перебував на робочому місці п’яним, вживав наркотики, керував автомобілем у нетверезому стані, користувався послугами повій і грубо поводився з підлеглими. Про те, що в розпорядження поліції потрапило відео з Фордом, котрий курить крек, стало відомо наприкінці жовтня ц. р.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply