Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 28, 2020

«Круглий стіл» із питань освіти

Автор:

|

Лютий 09, 2012

|

Рубрика:

«Круглий стіл»  із питань освіти

На «круглому столі» обговорюватимуться можливості отримання якісних знань у канадських вищих навчальних закладах і державних школах Торонто студентами й школярами з України. А канадські студенти почують про переваги навчання в Україні, особливо у сфері вивчення української мови.

Згідно зі статистикою Міністерства громадянства й імміґрації Канади, упродовж п’яти останніх років спостерігається стійке зростання числа іноземних студентів, що прибувають до Канади з України на навчання в коледжах і університетах. Ця тенденція має позитивний вплив на українсько-канадську громаду, а також сприяє багатокультурності студентства в канадських вишах.

Донна Кансфілд говоритиме від імені ліберального уряду провінції Онтаріо. Окрім того, депутат Кансфілд, що в недавньому минулому очолювала шкільну окружну раду м. Торонто, а перед тим була членом ради з питань освіти м. Етобіко, поділиться з присутніми своїм вагомим і солідним досвідом у галузі освіти.

Антон Рибак виступатиме від імені уряду України, зокрема, торк­неться питання, як зарубіжна освітa збагачує українські людські кадри й допомагає їм стати конкурентоспроможними в ґлобальному світі. Консул Рибак також поінформує канадських студентів про можливості навчання в українських вищих навчальних закладах.

Консультант Тарас Паславський говоритиме про процес подання документів і технічні проблеми, з якими зіштовхуються іноземні студенти й учні при подачі заяв на навчання в онтарійські навчальні заклади. Після виступів присутні матимуть змогу задати запитання учасникам «круглого столу». Щодо довідок звертайтеся за тел.: 647-831-2139 або на електронну пошту: info@prov.in.ua.

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply