Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 18, 2018

Країна з найкращою репутацією

Автор:

|

Вересень 13, 2012

|

Рубрика:

Країна з найкращою репутацією

Канаду визнали за країну з найкращою репутацією на світі. Про це йдеться в результатах дослідження Country RepTrak-2012 від Reputation Institute, яке оцінює найавторитетніші держави й визначає, що керує людьми в тому, щоби підтримувати одну країну більше за іншу. Reputation Institute проводить щорічні дослідження шляхом он-лайн-опитування 36 тис. людей, що представляють держави G8.

Дослідження оцінює 50 країн світу на основі народних Довіри, Захоплення, Поваги та Прихильності до них. Ці чотири елементи потім розбито на ще 16 категорій, які включають у себе якість життя, бізнес-середовища, товари та послуги й навіть природну красу країни. Основні показники й використовують для визначення країни з найкращою репутацією.

Канада перемагає в цьому рейтинґу вже другий рік поспіль. У неї — найсильніші показники в усіх аспектах дослідження. «Крім того, що Канада зберегла свої лідируючі позиції, вона також покращила загальний бал більш ніж на три очки. Зазвичай таке поліпшення оцінки — рідкість для країн із першої десятки, але тепер Канада стоїть на голову вище за інші провідні країни», — заявив Ніколя Жорж Трад, керівний партнер Reputation Institute.

Дослідження підтверджує, що Канада засвідчила свою здатність зміцнити власну репутацію в очах усього світу й демонструє ґлобальне лідерство за трьома ключовими критеріями: ефективний уряд, розвинена економіка та привабливе навколишнє середовище.

За Канадою в переліку йдуть Австралія, Швейцарія, Швеція й інші скандинавські країни, відомі своєю стабільністю, сильною демократією, високим валовим внутрішнім продуктом і розвиненою соціальною інфраструктурою. Економічні держави, такі як Китай і США, займають досить низькі позиції — 43-тє й 23-тє місця, відповідно. Україна в рейтинґу посідає 42-й рядок, хоча торік вона перебувала на 40-й позиції. Росія, як і 2011 року, — 45-та, за нею розташувалися Саудівська Аравія, Ніґерія, Пакистан, Іран і Ірак.

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...