Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 25, 2020

Кнопкова електрогітара

Автор:

|

Лютий 02, 2012

|

Рубрика:

Кнопкова  електрогітара

Ентузіаст електроніки Мирослав Сова та програміст Всеволод Загайнов із Монреаля створили кнопкову електрогітару. Інструмент дозволяє записати послідовність акордів, а потім відтворити їх, натискаючи на кнопки й водячи пальцями по віртуальних струнах.

Пристрій Tabstrummer, створений панами Совою й Загайновим, складається з плоского акрилового корпусу й своїми обрисами повторює силует електрогітари. Замість струн на грифі розташовано два ряди кнопок по 12 у кожному, а на корпусі є шість смуг-накладок, нанесених на поверхню друкованої плати.

Кнопки діляться на дві групи. У першій їх пронумеровано від 1 до 12, що означає номер ладу й номер акорду в послідовності, а також позначено нулем (відкрита струна) і хрестиком (беззвучна струна). Друга група включає кнопки управління: запис і відтворення, скасування дії тощо.

Перш ніж виконувати музику, користувачеві потрібно записати акорди. Коли всі акорди записано, можна правою рукою торкатися псевдострун, імітуючи бій, щипки або перебір, а лівою — натискати кнопки з потрібним акордом. Музику можна теж зберігати в пам’яті інструмента — до 300 композицій. Розробники розраховують, що їхнє дітище з’явиться в продажу навесні або влітку та буде поставлятися в розібраному або готовому вигляді. Коштувати пристрій має близько 100—200 CAD.

Петро Йосип

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply